YONCA MISIR YAGI 5 LT TNK
YONCA MISIR YAGI 5 LT TNK

YONCA MISIR YAGI 5 LT TNK (400100004)

Fiyat : ₺315,00(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

Yonca Mısır Yagˆı  teneke 5 Lt.

 

Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor. Bu aşamada sağlığı dikkate alarak temin edilmesi en doğrusu olacaktır. Örneğin kolestrol sorunu ile karşı karşıya kalanlar mısır yağı tercih etmelidir.

 

E vitamini açısından da zengin olan mısır yağı için ünlü markalar göz önünde bulundurulabilir. Mesela uzun yıllardır sektörde bulunan Bizim markası dikkat çekiyor. Markanın güvenilir olduğu ve sağlıklı içeriklere sahip yağlar ürettiği açık durumda. Bu nedenle yonca mısır yağı  5 Lt talep görüyor. 5 litre olmasından dolayı da sıklıkla kullananlara avantaj sağlayacaktır.

 

Ana yemeklerde ya da salatalarda kullanımına gidilen mısır yağı, enerji vermesinden dolayı da dikkat çekiyor. Şöyle ki içeriğinde karbonhidrat mevcut durumda. Bundan dolayı enerji veren mısır yağı, sporcuların dikkatini çekiyor. Kan yapıcı olması ve kalp hastalıklarına da iyi gelmesinden dolayı her evde mevcut olan besinlerden bir tanesidir.