YONCA MISIR YAGI 5 LT PET
YONCA MISIR YAGI 5 LT PET

YONCA MISIR YAGI 5 LT PET (400100700)

Fiyat : ₺275,00(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

Yonca Mısır Yağı 5 Lt

Yonca Mısır Yağı  Lt ekonomik ve lezzetli yapısı ile alışverişlerin yıldızı olmaya aday! Hazırlanış adımlarında kalite ve içerik bakımından gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiştir. Ürünlerin lezzeti onay almadan kesinlikle satışa sunulmaz. 

yonca markası yerli üretim konusunda da oldukça hassas bir denge kurmuştur. Bu noktada toprağımızın harika mahsullerinden sorunsuz şekilde istifade ederek üretilmiş olan bu katkısız yağlar şuana kadar tattığınız en verimli yemekleri hazırlamanızı mümkün kılacaktır. 

Mısır yağı hem yemeklerde hem de kızartmalarda sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bu noktada kızartmalarınıza da yeni bir rayiha ve harika bir lezzet sunacaktır. Marmara’nın, Akdeniz’in, Ege’nin muhteşem mahsullerinden üretilen bu ürünlerin sofralarınıza konuk olan kişileri de büyülemenize yardımcı olacağının belirtilmesi gerekir. 

Siz de tercihinizi  yonca markasından yana kullanarak kaliteyi, lezzeti, muhteşem dokuyu sofralarınıza misafir edebilirsiniz. Yerli mahsul lezzeti kademe kademe artıracak!