YONCA AYCICEK YAGI 1800 ML
YONCA AYCICEK YAGI 1800 ML

YONCA AYCICEK YAGI 1800 ML (40010254)

Fiyat : ₺102,00(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

yonca ayçiçek Yağı 1.8Lt

Sofralarımıza gelen yemeklerin büyük bir kısmında kullanılan ayçiçek yağı, son derece özel bir ürün. Üretim aşaması oldukça detaylı. Özel toplanmış tohumlar, birçok makine içinden geçerek preslenmekte. Birtakım kimyasal testlere tabi tutuluyor. Ardından ise özel şişelere konuluyor. yonca Ayçiçek Yağı 1,8 Lt, hem özel kapağı hem de uzun süreli kullanıma dayanıklı olması ile dikkat çekiyor.

İnsan sağlığına bir zararı yok. Çünkü içindeki doymamış yağ oranı çok yüksek değil. Az olduğundan dolayı kötü sonuçları söz konusu değil. Beynin gelişimini daha iyi bir hale getirmekte. Ayrıca cildinizin çok parlak ve genç görünmesini sağlıyor. Saçlarınızı beslemesi ile dikkat çekmekte. Bu yönü ile faydaları oldukça fazla.

Ayçiçek yağını mezelerde kullanabilirsiniz. Lezzeti arttırırken, harika bir aroma katacaktır. Açık sarı renkli olan bu ürün aynı zamanda hamurdan yapılan her türlü yiyecek için de ideal. Şüphesiz ki en fazla kızartmalarda kullanılmakta. gaziantep gross sitesi üzerinden siparişini vereceğiniz ürün kısa süre içinde size yollanıyor.