SAFIR IYOTLU POSET TUZ 1500 GR
SAFIR IYOTLU POSET TUZ 1500 GR

SAFIR IYOTLU POSET TUZ 1500 GR (250250025)

Fiyat : ₺14,00(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

SAFİR İyotlu Tuz 1500 Gr

Safir İyotlu Tuz 1500 Gr seçenekleri ile yemeklerde daha lezzetli bir doku oluşturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu iyotlu tuzun üretim aşamasından satışa sunum sürecine kadar kaliteden taviz vermeden nitelikli bir aşama tamamlanmıştır. Tuzun kullanımında sadece kalitesi yüksek olan ürünler tercih edilmektedir. Bu noktada ülkemizin yerli rezervlerinin tercih edildiği de görülüyor.

Safir iyotlu tuz sofraların vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Özellikle sunmuş olduğu net ve lezzetli rayiha ile sorunsuz bir doku oluşturmak sizin için harika bir fırsat olacaktır. Bu tuzun tadından hiçbir şey kaybetmemesi için paketleme aşamasında da büyük bir özen gösterilmektedir.

İyot desteği olması özellikle yaz aylarında su kaybettiğimiz bu dönemlerde memnun edici bir etki sunuyor. Sofra tuzu olarak kullanılmaya tam olarak uyumlu olan bu ürünün herhangi bir aksaklık yaşatmayacağı ve yemeklerde tam kalite sağlayacağı belirtilmelidir.

Kullanıldığı alanda yer alacak diğer rayihalar ile uyumlu yapısı herhangi bir tadı bastırmadan tuzun muhteşem aromasını keşfetmenizi sağlayacaktır. Sağlık koşullarına tam uygunluğu ile de göz doldurmaktadır.