LEZZETKOY KIRMIZI MERCIMEK 5 KG
LEZZETKOY KIRMIZI MERCIMEK 5 KG

LEZZETKOY KIRMIZI MERCIMEK 5 KG (240585039)

Fiyat : ₺54,94(KDV Dahil)

LEZZETKÖY KIRMIZI MERCİMEK

Anadolu mutfağının en ok tercih edilen bakliyatları arasında yer alıyor. Yemeklerden çorbalara kadar birçok alanda kullanılan bu ürünün lezzeti eşsizdir. Özellikle protein bakımından zengin olduğu için dengeli beslenmek isteyen kişilerin kesinlikle yemek düzenlerine dahil etmeleri gereken ürünler arasındadır.

Anadolu’nun en kaliteli mahsullerine erişim sağlamak isteyen kişiler için en doğru markalardan biri olacaktır. Birinci sınıf bakliyata bu derece makul fiyattan ulaşarak hem lezzeti en yüksek derecede elde edebilir hem de tasarruf etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kırmızı mercimek üretimi konusunda yerli yapısı ile dikkat çeken LEZZETKÖY bu alanda en kaliteli içeriklerden birini üretiyor. Üretimden paketleme alanına kadar yerli dokunuşları tercih eden markanın hem lezzet hem de sağlık alanında tam donanımlı ürünleri piyasaya sunduğu da görülmektedir.

Kırmızı mercimek yüksek besin değerleri ile et yemeyen kişilerin de muhakkak beslenme düzenlerinde yer vermeleri gereken ürünler arasındadır