ABC YUMUSATICI 5 LITRE CESIT
ABC YUMUSATICI 5 LITRE CESIT

ABC YUMUSATICI 5 LITRE CESIT (500425138)

Fiyat : ₺58,95(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

 

Abc Romantik Gül Yumuşatıcı Konsantre 5 L

Abc Konsantre Yumuşatıcı Romantik Gül 5000 Ml

 

Abc çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı sektöründe en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyat ve kaliteyi aynı anda elde etmek isteyen kişiler için muhteşem bir tercih olacaktır. Siz de konsantre yumuşatıcı seçeneklerinden faydalanarak çamaşırlarınızın dokusunu yenileme ve mis gibi bir kokunun dolaplarınıza hakim olmasını sağlayabilirsiniz.

Abc Konsantre Yumuşatıcı Romantik Gül 5000 Ml olarak paketlenmiş olmasına rağmen daha yüksek ölçülerde satın almak isteyen kişiler için de uygun alt yapı oluşturulmuştur. Bu noktada tek bir aksaklık dahi olmaması adına gönderimden sepet oluşturma safhasına kadar gerekli önlemler gaziantepgross tarafından alınmıştır.

Yumuşatıcı seçimi sırasında farklı koku seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Romantik Gül soft kokusu ile uzun süre kalıcı duruşu ile dikkat çekiyor. Siz de yeni bir yumuşatıcı arayışındaysanız ve seçmiş olduğunuz ürünün hem sağlık koşullarına uygun hem de tam donanımlı şekilde çamaşır kalitesini yükseltmesini talep ediyorsanız Abc bu konuda en uygun tercihlerden biri olacaktır.