ONCU PUL BIBER 1000 GR
ONCU PUL BIBER 1000 GR

ONCU PUL BIBER 1000 GR (250140304)

Fiyat : ₺79,95(KDV Dahil)

 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE

Öncü Pul Biber 1000 gr

Ülkemizin en kaliteli biber mahsullerinden üretilen pul biber ile yemeklerinize lezzet katma imkanını elde edeceksiniz. Bu ürünlerin imalat aşamasında sadece birinci kalite materyallere yer verilmektedir. Bu kalitenin dışında herhangi bir ana maddeye kesinlikle yer verilmemektedir.

Öncü Pul Biber 1000 gr şeklinde tasarlanmış yapısı ile evinizde ihtiyacınızı toplu şekilde karşılamanızı sağlayacaktır. Ayrıca piyasaya göre çok daha ekonomik bir şekilde seçim yapma fırsatını da elde edeceksiniz. Öncü farkı ile yüksek kalitenin makul fiyatlar ile satın alınmasına GAZİANTEP GROSS fırsat sunuyor.

Çok çaba sarf etmeden maksimum rayiha elde etmek isteyen kişiler için pul biberin en temel seçeneklerden biri olduğu görülüyor!

Öncü pul biber imalat aşamasında kullanılan en temel formül kalitedir. Kaliteden taviz verilmediği gibi baharat alanında standart belirleyen bir duruş söz konusu olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Siz de pul biber kullanımı ile hem et yemeklerinizi hem de sebze yemeklerinizi çok daha hoş bir rayihaya kavuşturma fırsatını elde edeceksiniz.